2 Temmuz 2012 Pazartesi

haftasonu notları

Aslında bu hafta sonu Harun Emir biraz ateşliydi. hiç bir yere çıkmayı düşünmüyorduk. Ateşin neden olduğunu  anlamış değiliz. 
Biliyorsunuz Harun Emir ateşlenince biz alarma geçiyoruz. 
Cumartesi günü ablamla görüşürken; akşam üstü Karaburuna geçeceklerini Harun Emir için de hava değişimi olacağını söyleyerek bizi de davet etti. Hiç aklımızda yokken (ki alarmdayız ya!) biz de gitmeye karar verdik belki daha iyi olur diye. Akşam saat 6 da yola çıktık 7 de oradaydık. çadırımızı kurduk. Mangala başladık. Harun Emir biraz kovalarla, kumlarla oynadı. Sonra baktık rüzgar şiddetleniyor. haydi çadırın içine. 
Çadırın içinde oyalamam gerekiyordu. Yaşasın Pokoyo :)

Çok ciddi çizgi film izleriz :))) arada da gülmekten kırılırız.

Elif Berrayı kuma gömdüler bizimkiler...

Deniz çok dalgalıydı kimse giremedi. Elif Berra ve Oğuzhan Abim (eniştem) bir denediler ama dalgalar dövdü dövdü ve de dövdü...
Rüzgar çok şiddetini arttırınca yengemlerin yazlığa geçtik. yemekler yendi çaylar içildi sohbetler edildi ve eve geçiş :)) 
Harun Emir çok şükür  şimdi iyi ateşin dişinden kaynaklandığını düşünüyoruz.Pazar günü şöyle keyiflenmiş iken (Harun Emir iyi oldu ya) salona güzel bir kahvaltı sofrası kuralım dedim.bir de gün içerisinde siyah giyen adamlar 3 ü izledik. güzel filmdi beğendim ama 1 ile 2 si daha güzeldi bence. 
 ben tabii evde olmak istemiyorum kocayı kandırdık bir de Forum İstanbul yaptık...
herkese iyi haftalar...

tugbatugba


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...